Apple-blueberry fruit cider 250 ml OVOČNÁK
Related products
Organic
Side dish pear, banana, gooseberry - bag 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,56 €
Novelty
Organic
BIOTR4260133235182
Organic
Side dish with oatmeal peach, banana - bag 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,64 €
Novelty
Organic
Apple-banana puree 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,62 €
Product detailed description
100% fruit juice is made only from carefully selected fruits of our country.Nutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Food and nutrition |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809003389 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Side dish apple, banana, strawberry, cream - bag 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Children's sparkling drink 100% apple - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,11 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
