Apple-carrot fruit cider 200 ml OVOČNÁK
Related products
Organic
Side dish apple, banana, plum, cookies - bag 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Organic
Side dish various types set of 6 pcs - bag 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
9,24 €
Children's sparkling drink 100% apple - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,11 €
Product detailed description
100% fruit and vegetable juice is made only from carefully selected fruits of our country.Nutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Food and nutrition |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000104 |
| The item has been sold out… | |
Organic
BIOTR7640161877290
Organic
Side dish with oatmeal, mango, passion fruit - pouch 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,56 €
Organic
Side dish with oatmeal, pear, blueberry - pouch 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Organic
BIOTR4260133232709
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
