Apple-cherry fruit slices 20 g FRUIT TREES
Related products
Bar choc. STEVIA young. hazelnut. no added sugar 35g BALANCE
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,21 €
Cereal bar with apple and cinnamon in yogurt coating 40g FIT JOYA
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,57 €
Bar with salted caramel jelly - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,99 €
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,39 €
Product detailed description
100% fruit slices are made only from fruit. It was first pureed and then dried in the form of pulp at a low temperature for several hours so that the slices retain their best.Nutritional values
| Energy value | 1391kJ/327.5kcal |
| Fats | 0.51g |
| of which saturated fatty acids | 0.09g |
| Carbohydrates | 79.11g |
| of which sugars | 68.00g |
| Fiber | 12.00g |
| Protein | 1.62g |
| Salt | 0.01g |
Additional parameters
| Category: | Fruit bars |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592809002986 |
0,43 €
–4 %
SNJK apple - fruit treat without added sugar - Natural 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,41 €
Discount
0,61 €
–11 %
Muesli bar in yogurt - apricot - Tekmar 30g
Dočasně nedostupné
0,54 €
Classic soy bean in dark glaze - gluten free - Celita 50g
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,45 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
