Apple-pear-sea buckthorn bag 200 g FRUIT TREES
Related products
Organic
Children's gluten-free crisps with spinach BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,30 €
Organic
BIOTR7640161877290
BABY MINERAL WATER - Children's mineral water with pH 7.4 - Royal Water 0.5l
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,13 €
Product detailed description
Fruit puree without added sugar, which does not contain preservatives.Nutritional values
| Energy value | 278kJ/65kcal |
| Fats | 0.08g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 15.73g |
| of which sugars | 13.80g |
| Fiber | |
| Protein | 0.48g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Food and nutrition |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809002467 |
| The item has been sold out… | |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
