Baked snack with sour cream and parsley, gluten free - Snatt's 75g
Related products
Peppermint chewing gum without aspartame - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,93 €
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,80 €
Product detailed description
All the taste, without the guilt. 50% less fat, baked, not fried, finely ground for the right taste. - Baked, not fried. - 50% less fat than classic fried potato chips. - No artificial colors or preservatives. - Gluten-free. - No GMO. - No palm oil. - No glutamate.Nutritional values
| Energy value | 1893kJ/451kcal |
| Fats | 17.00g |
| of which saturated fatty acids | 2.20g |
| Carbohydrates | 65.00g |
| of which sugars | 2.80g |
| Fiber | 4.90g |
| Protein | 6.10g |
| Salt | 1.90g |
Additional parameters
| Category: | Plant-based and organic foods |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8413164021033 |
Silken hedvábné tofu broskev - maracuja - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,23 €
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,81 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
