Balsamic vinegar cream with honey - Galaxy 250ml
Product detailed description
It is great for decorating and flavoring a wide range of dishes - from fruit and vegetable salads, to pasta, grilled vegetables, soups and steaks to desserts and ice cream.Nutritional values
| Energy value | 599kJ/141kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 35.50g |
| of which sugars | 31.50g |
| Fiber | |
| Protein | 0.70g |
| Salt | 0.10g |
Additional parameters
| Category: | Vinegars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201618410099 |
| The item has been sold out… | |
Cold pressed almond oil 500ml ESI
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
17,97 €
2,44 €
–4 %
White balsamic vinegar 0.5l MODENA
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,34 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
