Dark chocolate with pistachios, roses and cherries - Severka 115g
Related products
Milk chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Dark chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Muesli PROTEIN & MAGNESIUM 17% - chocolate and salted caramel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,01 €
MINI mushroom dumplings with milk chocolate coating and cookies - Miltonas 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,28 €
Milk chocolate sprinkled with pecans, pistachios and cranberries - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 2109kJ/526kcal |
| Fats | 33.10g |
| of which saturated fatty acids | 19.40g |
| Carbohydrates | 45.30g |
| of which sugars | 40.10g |
| Fiber | |
| Proteins | 7.00g |
| Salt | 0.10 |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630503011 |
| The item has been sold out… | |
Dark chocolate sprinkled with pecans, pistachios and cranberries - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Organic
Whole grain rice sandwiches made from brown rice, gluten-free, ORGANIC - VEGAN - multigrain - Clearspring 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,83 €
Milk chocolate with caramel, cranberries and coconut - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,73 €
Raspberry tubes with chocolate coating - Trutna 220g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,24 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
