Dried unsulphured melon without added sugar - 5 Kg
Related products
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,81 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1467kJ/350kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 87.00g |
| of which sugars | 27.00g |
| Fibre | |
| Proteins | 0g |
| Salt | <0.01g |
Additional parameters
| Category: | Gastro and large packages of medicinal berries and fruits |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903285 |
FREEFREE
Dried unsulphured mango without added sugar - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,25 €
FREEFREE
Dried unsulphured ginger without added sugar - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
100,55 €
FREEFREE
Pineapple pieces, dried, unsulphured, no added sugar - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,50 €
Organic
FREEFREE
Organic Chinese goji berries (goji) organic*non-organic 2.5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,54 €
Organic
Organic cranberries with apple juice organic*non-organic 2.5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,69 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
