Farmer's bread - gluten free - Poensgen 400g
Related products
Quick gingerbread snack - gluten free - in bitter glaze - Extrudo 24g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,58 €
Dark chocolate sprinkled with pecans, pistachios and cranberries - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Milk chocolate with caramel, cranberries and coconut - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,73 €
Baked Lentils snack - cheese, herbs, gluten free - Snatt's 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,74 €
Púpava-Pandemiška - spelt biscuit with beetroot, dandelion root and apple tree filling - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,70 €
Mushrooms with milk chocolate coating and cookies - Miltonas 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,30 €
Product detailed description
We recommend warming the gluten-free long-life bread in the microwave for a few seconds or toasting it briefly. This will preserve the freshness of the product.Nutritional values
| Energy value | 995kJ/236kcal |
| Fats | 3.50g |
| of which saturated fatty acids | 0.30g |
| Carbohydrates | 45.00g |
| of which sugars | 4.00g |
| Fiber | 6.50g |
| Protein | 3.30g |
| Salt | 1.30g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| EAN: | 4250208801886 |
Dark chocolate with pistachios, roses and cherries - Severka 115g
Dočasně nedostupné
6,18 €
Dark chocolate with blackberries, cherries and lilac - Severka 120g
Dočasně nedostupné
6,26 €
Dark chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Organic
Bett'r Strawberry Cashew Biscuit No Added Sugar 30 g Organic
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,20 €
DUO coconut strawberry cookies without gluten, eggs and milk - Natural 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,38 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
