Filled millet biscuits, cherry, gluten, egg and milk free - 5 Kg
Related products
Milk chocolate with pistachios, roses and cherries - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Product detailed description
Delicious gluten-free bags, a healthier alternative to snacking, for example as a dessert with coffee. No added sugar.Nutritional values
| Energy value | 1426kJ/341kcal |
| Fats | 7.72g |
| of which saturated fatty acids | 6.50g |
| Carbohydrates | 77.40g |
| of which sugars | 30.30g |
| Fibre | |
| Proteins | 3.96g |
| Salt | <0.01g |
Additional parameters
| Category: | Gastro and large packages of healthy snacks |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8595617907627 |
| The item has been sold out… | |
Cinnamon cookies without gluten, eggs and milk - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,28 €
Buckwheat cookies with cinnamon, gluten, milk, eggs and corn free - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,69 €
Gluten-free Paris tube WALNUT (handmade) - Gofre 50x30g (whole carton)
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,77 €
Biscuits filled with millet and apricot, gluten-free, milk-free and egg-free - 5 Kg
Dočasně nedostupné
54,33 €
Chewing gum Cinnamon without aspartame - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,85 €
Fresh Fruit chewing gum without aspartame - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,85 €
Paris tube CHOCOLATE FANTASY (handmade) - Gofre 50x30g (whole carton)
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,66 €
Spearmint chewing gum without aspartame - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,85 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
