French spread - Lunter 100g
Related products
Tofu kousky v marinádě, pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,20 €
Liver pate with wild garlic and port wine - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,44 €
Paté de Tofu CRANBERRY long-life spread - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,24 €
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,20 €
Liver pate with roasted almonds and amaretto - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,44 €
Product detailed description
Tasty vegetable spread with French yeast. French spread in casing has a shelf life of 60 days.Nutritional values
| Energy value | 605kJ/145kcal |
| Fats | 9.00g |
| of which saturated fatty acids | 0.80g |
| Carbohydrates | 0.80g |
| of which sugars | <0.50g |
| Fiber | |
| Protein | 8.00g |
| Salt | 1.20g |
Additional parameters
| Category: | Refrigerated food |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586001010221 |
2,35 €
–2 %
Gluten-free rice gnocchi - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,30 €
Goat dessert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,88 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
