Fruit candies Bears without gelatin BIO, vegan - Ökovital 80g
Related products
Organic
Gluten-free raspberry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Tip
0,41 €
–14 %
Maple lollipop ball - Natural 8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,35 €
Organic
Gluten-free orange-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free cherry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free lemon-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free blackcurrant flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Product detailed description
Organic fruit candies without gelatin, vegan, gluten-free and lactose-free.Nutritional values
| Energy value | 1372kJ/323kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.10g |
| Carbohydrates | 78.00g |
| of which sugars | 58.00g |
| Fiber | |
| Protein | <0.20g |
| Salt | 0.75g |
Additional parameters
| Category: | Candies |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857115017 |
| The item has been sold out… | |
ANYTIME Plum and Peach Candies 60g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
2,39 €
GIN GINS GINGER+TURMERIC chewy candies - Ginger People 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,33 €
Organic
Fruit candies Worms without gelatin BIO, vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 €
GIN GINS ORIGINAL ginger chewy candies - Ginger People 60g
Dočasně nedostupné
2,33 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
