Fruit candies Veggie Beeren Mix without gelatine BIO, vegan - Ökovital 80g
Related products
Organic
Gluten-free strawberry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free blackcurrant flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Tip
0,41 €
–14 %
Maple lollipop ball - Natural 8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,35 €
Organic
Gluten-free cherry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free raspberry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free lemon-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Product detailed description
Organic fruit candies without gelatin, vegan, gluten-free and lactose-free.Nutritional values
| Energy value | 1453kJ/342kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.10g |
| Carbohydrates | 83.00g |
| of which sugars | 53.00g |
| Fiber | |
| Protein | <0.20g |
| Salt | <0.20g |
Additional parameters
| Category: | Candies |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857120318 |
Organic
Licorice Twisters BIO - Vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 €
Čokoládové pralinky s karamelem - Anton Berg 112g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,03 €
Organic
Fruit candies Worms without gelatin BIO, vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 €
Pralinky Fiore z mléčné čokolády - Chocolady 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,73 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
