Frutabela fruit bar - vegan - with soy, raspberries in chocolate coating without sugar - Fructal
Related products
Cereal bar with apricot in yoga coating 40g FIT JOYA
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,57 €
Muesli bar CHERRY with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,59 €
Cereal bar with apple and cinnamon in yogurt coating 40g FIT JOYA
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,57 €
Blueberry muesli bar with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,59 €
Bar with salted caramel jelly - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,99 €
Product detailed description
Source of vitamins A, B, C, High fiber contentNutritional values
| Energy value | 1528kJ/366kcal |
| Fats | 15.60g |
| of which saturated fatty acids | 11.00g |
| Carbohydrates | 40.90g |
| of which sugars | 22.90g |
| Fiber | 19.40g |
| Protein | 5.80g |
| Salt | 0.08g |
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.08 kg |
| EAN: | 3838945511322 |
| The item has been sold out… | |
Giant oat bar CHOCOLATE, FRUIT AND NUTS - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Puffed spelt-rice bar in dark chocolate 18g
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,50 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
