Giant oat bar BELGIAN CHOCOLATE AND ORANGE - Ma baker 100g
Related products
CRANBERRY muesli bar with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,74 €
Product detailed description
healthy bar that does not contain wheat. They are suitable for both vegans and vegetarians.Nutritional values
| Energy value | 1990kJ/476kcal |
| Fats | 23.10g |
| of which saturated fatty acids | 12.10g |
| Carbohydrates | 60.00g |
| of which sugars | 26.80g |
| Fiber | 1.70g |
| Protein | 1.00g |
| Salt | 0.11g |
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444101738 |
Giant oat bar BELGIAN CHOCOLATE AND CARAMEL - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Giant oat bar CHOCOLATE, FRUIT AND NUTS - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Puffed rice bar with quinoa in milk chocolate 18g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,50 €
Discount
Tip
Organic
1,60 €
–20 %
SMART3800233686036
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
