Giant oat bar BELGIAN CHOCOLATE AND CARAMEL - Ma baker 100g
Related products
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,39 €
Muesli bar CHERRY with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,59 €
Product detailed description
healthy bar that does not contain wheat. They are suitable for both vegans and vegetarians.Nutritional values
| Energy value | 1981kJ/474kcal |
| Fats | 22.50g |
| of which saturated fatty acids | 11.50g |
| Carbohydrates | 61.50g |
| of which sugars | 39.70g |
| Fiber | 1.30g |
| Protein | 5.60g |
| Salt | 0.15g |
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444101707 |
Frutabela cereal bar with orange and chocolate coating without sugar - Fructal 25g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,84 €
Frutabela 7 types of fruit with sugar-free chocolate coating - vegan - Fructal 35g
Dočasně nedostupné
1,09 €
Giant oat bar CHOCOLATE, FRUIT AND NUTS - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Organic
Organic vegan white nougat bar with nuts VIVANI 35 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Giant oat bar CHOCOLATE + CHOCOLATE CHIPS - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
