Giant oat bar CHOCOLATE + CHOCOLATE CHIPS - Ma baker 100g
Related products
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,39 €
Product detailed description
healthy bar that does not contain wheat. They are suitable for both vegans and vegetarians.Nutritional values
| Energy value | 2049kJ/490kcal |
| Fats | 25.30g |
| of which saturated fatty acids | 14.60g |
| Carbohydrates | 59.10g |
| of which sugars | 31.00g |
| Fiber | 1.10g |
| Protein | 6.00g |
| Salt | 0.11g |
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444101714 |
Organic
Lifebar cocoa beans with vanilla 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,79 €
Puffed rice bar with quinoa in milk chocolate 18g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,50 €
Giant oat bar BELGIAN CHOCOLATE AND CARAMEL - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Carob bar crunch - crunch - Natural 30g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,55 €
Frutabela fruit bar - vegan - with soy, raspberries in chocolate coating without sugar - Fructal
Dočasně nedostupné
1,09 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
