Giant yogurt - oat bar BANANA - Ma baker 100g
Related products
CRANBERRY muesli bar with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,74 €
Bar with passion fruit jelly - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,99 €
Bar with salted caramel jelly - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,99 €
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,39 €
Product detailed description
healthy bar that does not contain wheat. They are suitable for both vegans and vegetarians.Nutritional values
| Energy value | 2054kJ/491kcal |
| Fats | 24.30g |
| of which saturated fatty acids | 15.40g |
| Carbohydrates | 61.50g |
| of which sugars | 34.20g |
| Fiber | 1.00g |
| Protein | 5.50g |
| Salt | 0.15g |
Additional parameters
| Category: | Oatmeal bars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444102414 |
Mini muesli bars with cocoa beans and orange without gluten - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,81 €
Flapjack oat gluten-free raspberry-strawberry 80g WHOLEBAKE
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
1,47 €
Organic
Flapjack gluten-free cashew and lemon 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,43 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
