Gluten-free corn pasta FLEKY - Cornito 200g
Related products
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1452kJ/346kcal |
| Fats | 1.60g |
| of which saturated fatty acids | 0.24g |
| Carbohydrates | 77.00g |
| of which sugars | 3.36g |
| Fiber | |
| Proteins | 4.00g |
| Salt | 0.19g |
Additional parameters
| Category: | Corn |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100068 |
Gluten-free corn pasta WIDE NOODLES - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Gluten-free corn pasta hair nests - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Gluten-free corn pasta SPINNER tricolor - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
1,65 €
–4 %
Gluten-free corn pasta SPAGETTI - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
