Gluten-free corn pasta WIDE NOODLES - Cornito 200g
Related products
Organic
Royal quinoa pasta white organic gluten-free - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
2,61 €
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Penne - trubka velká - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,77 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1452kJ/346kcal |
| Fats | 1.60g |
| of which saturated fatty acids | 0.24g |
| Carbohydrates | 77.00g |
| of which sugars | 3.36g |
| Fiber | |
| Proteins | 4.00g |
| Salt | 0.19g |
Additional parameters
| Category: | Corn |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100136 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
