Gluten-free corn pasta hair nests - Cornito 200g
Related products
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Filini - vlasové nudle - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,76 €
Corn pasta PENNE (large tube) gluten-free - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,84 €
Italian pasta ROLLS (fillet) gluten-free - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,22 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1452kJ/346kcal |
| Fats | 1.60g |
| of which saturated fatty acids | 0.24g |
| Carbohydrates | 77.00g |
| of which sugars | 3.36g |
| Fiber | |
| Proteins | 4.00g |
| Salt | 0.19g |
Additional parameters
| Category: | Corn |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100013 |
Gluten-free corn pasta THIN-CUT NOODLES - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,57 €
Gluten-free corn pasta SMALL SPOTS - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,57 €
Organic
Conchiglioni corn-rice pasta 300 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,34 €
1,63 €
–3 %
Gluten-free corn pasta SPAGETTI - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,57 €
Organic
Corn-rice spaghetti pasta 300 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,34 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
