Gluten-free half-dipped pretzels - Natural 80g
Related products
Organic
Matcha shake strawberry gluten-free 30 g BIO MATCHA TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,87 €
Organic
Gluten-free chocolate brownie 140 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
4,20 €
Product detailed description
Exclusive Swiss gluten-free pretzels dipped in delicious Czech chocolate icing.Nutritional values
| Energy value | 1823 kJ/436 kcal |
| Fats | 14.82g |
| of which saturated fatty acids | 9.85g |
| Carbohydrates | 66.33g |
| of which sugars | 12.34g |
| Fiber | |
| Protein | 6.11g |
| Salt | 1.13g |
Additional parameters
| Category: | Plant-based and organic foods |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617917756 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
