Grandma's fruit tea - lemon 60ml
Related products
Organic
Tea fruit. portion. two-chamber. Sun. greeting 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,04 €
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamomem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organic
English Tea Shop Intensive Chai Tea mandala BIO 20x1.75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,54 €
Čaj ovocný Berry Bliss Infusion 20 sáčků 30 g BIO MINISTRY OF TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,38 €
Product detailed description
Baked beverage concentrate for the preparation of a premium fruit drink. Mix the contents of the glass with 0.2dcl of hot or sparkling water.Nutritional values
| Energy value | 507kJ/117kcal |
| Fats | 0.12g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 29.00g |
| of which sugars | 27.00g |
| Fiber | |
| Protein | 0.30g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Fruit teas |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690062 |
Grandma's fruit tea - cranberry with cinnamon 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organic
Fruit tea. portion two. Raráš. Fruit for thirst 32.4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,98 €
Grandma's fruit tea - blackberry with cardamom 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organic
Fruit tea. portion. two-piece Nicholas tea 50.4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 €
Grandma's fruit tea - blackberry with aloe vera 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organic
Fruit tea. portions double room Orange 32.4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 €
Grandma's fruit tea - raspberry with cinnamon 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
