APPLE and PEAR Cider - Ovocňák 3L
Related products
Product detailed description
pears give the cider sweetness and a thick creamy consistency, apples freshness and gentle acidity - great for replenishing energy and fluids at the same timeNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000661 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Organic white grape juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 €
Organic
4,77 €
–41 %
Organic pomegranate juice 100% Beutelsbacher 0.2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,80 €
Novelty
Organic
Yellow fruit and vegetable juice 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
3,22 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
