APPLE and WHITE GRAPE must - Fruit juice 3L
Related products
Product detailed description
finally a Moravian wine that even children can have - will satisfy their sweet tooth - refreshing - ideal with sparkling water as a splashNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809003426 |
| The item has been sold out… | |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
