Apple-apricot pouch 120 g FRUIT TREE
Related products
Novelty
Organic
BIOTR4260133235182
BABY MINERAL WATER - Children's mineral water with pH 7.4 - Royal Water 0.5l
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,13 €
Organic
Side dish with oatmeal, mango, passion fruit - pouch 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,56 €
Organic
Side dish apple, banana, strawberry, cream - bag 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Product detailed description
Fruit puree without added sugar, which does not contain preservatives.Nutritional values
| Energy value | 278kJ/65kcal |
| Fats | 0.08g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 15.73g |
| of which sugars | 13.80g |
| Fiber | 1.80 |
| Protein | 0.48g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Food and nutrition |
|---|---|
| Weight: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001668 |
Organic
Side dish apple, banana, plum, cookies - bag 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Organic
Side dish with oatmeal, pear, blueberry - pouch 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,56 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
