Baked Lentils snack - cheese, herbs, gluten free - Snatt's 85g
Related products
Biscuits with poppy seeds, gluten-free, 150g MEDÁNEK - sale!
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,88 €
Product detailed description
Legume and cereal snacks with a delicious Mediterranean flavor. - Unfried. - No artificial colors and preservatives. - We use only sunflower and olive oil. - Gluten-free. - No trans fats.Nutritional values
| Energy value | 2024kJ/483kcal |
| Fats | 21.00g |
| of which saturated fatty acids | 2.40g |
| Carbohydrates | 58.00g |
| of which sugars | 4.60g |
| Fiber | 4.50g |
| Protein | 13.00g |
| Salt | 1.60g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8413164013038 |
Mushrooms with white chocolate coating and cookies - Miltonas 170g
Dočasně nedostupné
2,25 €
Organic
Fruit jelly candies BIO mini pack mix of flavors - YumEarth 10x19.8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,42 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
