Baked snack with tomato, cheese and oregano flavor, gluten-free - Snatt's 75g
Related products
Biscuits with poppy seeds, gluten-free, 150g MEDÁNEK - sale!
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,88 €
Milk chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Product detailed description
All the taste, without the guilt. 50% less fat, baked, not fried, finely ground for the right taste. - Baked, not fried. - 50% less fat than classic fried potato chips. - No artificial colors or preservatives. - Gluten-free. - No GMO. - No palm oil. - No glutamate.Nutritional values
| Energy value | 1892kJ/451kcal |
| Fats | 17.00g |
| of which saturated fatty acids | 1.60g |
| Carbohydrates | 65.00g |
| of which sugars | 2.50g |
| Fiber | 4.90g |
| Protein | 5.50g |
| Salt | 1.90g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8413164020999 |
Milk chocolate with caramel, cranberries and coconut - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,66 €
Dark chocolate with blackberries, raspberries and sour cherries - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Organic
Bett'r Strawberry Cashew Biscuit No Added Sugar 30 g Organic
Dočasně nedostupné
1,19 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
