Erebos Bitter 250ml - natural energy drink
Related products
Product detailed description
BITTER INTENSITY Erebos Bitter is exactly the bitter experience you enjoy in your daily hustle and bustle. The exceptional composition with special herbs and spices gives the drink a refreshing taste and invigorating effects.Nutritional values
| Energy value | 117kJ/28kcal per 100ml |
| Fats | <0.04g |
| of which saturated fatty acids | <0.04g |
| Carbohydrates | 6.90g |
| of which sugars | 6.90g |
| Fiber | |
| Protein | 0g |
| Salt | <0.04g |
Additional parameters
| Category: | Energy drinks |
|---|---|
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594188360114 |
| The item has been sold out… | |
Tip
Erebos Original 250ml - natural energy drink
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,52 €
Organic
Energy drink Watermelon 330 ml BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,71 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
