Erebos Original 250ml - natural energy drink
Related products
Organic
Alcohol-free boiled apple drink 0.75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,12 €
1,07 €
–8 %
Drink Protect lemon-citrus. grass 0.5l FRUCTAL
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,98 €
Product detailed description
ORIGINAL HERBAL ENERGY The natural energy drink Erebos Original will pamper your taste buds with the unmistakable and delicate taste of seven invigorating herbs. In addition, it naturally provides energy to a tired body and awakens a fading mind.Nutritional values
| Energy value | 117kJ/28kcal |
| Fats | <0.04g |
| of which saturated fatty acids | <0.04g |
| Carbohydrates | 6.9g |
| of which sugars | 6.90g |
| Fiber | |
| Protein | 0g |
| Salt | <0.04g |
Additional parameters
| Category: | Energy drinks |
|---|---|
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594188360091 |
Organic
Energy drink Watermelon 330 ml BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,71 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
