Erebos Fresh 250ml - natural energy drink
Related products
Organic
Alcohol-free boiled apple drink 0.75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,12 €
Product detailed description
REFRESHING KICK Erebos Fresh is a natural herbal drink that will kick start the body and strengthen the mind. An infusion of seven invigorating herbs refreshed with citrus herbs in combination with carefully selected spices will awaken your taste buds and support digestion.Nutritional values
| Energy value | 94kJ/22kcal per 100ml |
| Fats | <0.04g |
| of which saturated fatty acids | <0.04g |
| Carbohydrates | 5.50g |
| of which sugars | 5.50g |
| Fiber | |
| Protein | 0g |
| Salt | <0.04g |
Additional parameters
| Category: | Energy drinks |
|---|---|
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594188360138 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Energy drink Watermelon 330 ml BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,72 €
Tip
Erebos Original 250ml - natural energy drink
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,53 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
