Fruit candies Veggie Mix without gelatin BIO, vegan - Ökovital 80g
Related products
Organic
Gluten-free blackcurrant flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free cherry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free orange-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free raspberry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Gluten-free strawberry-flavored lollipops 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Product detailed description
Organic fruit candies without gelatin, vegan, gluten-free and lactose-free.Nutritional values
| Energy value | 1458kJ/343kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 85.00g |
| of which sugars | 67.00g |
| Fiber | |
| Protein | 0.20g |
| Salt | <0.20g |
Additional parameters
| Category: | Candies |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857190113 |
Organic
Fruit candies Veggie Beeren Mix without gelatine BIO, vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,02 €
Organic
Helix Organic Licorice Candies - Vegan - Ökovital 80g
Dočasně nedostupné
1,93 €
Pralinky Fiore z mléčné čokolády - lískový ořech - Chocolady 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,73 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
