Fruit lollipop - various flavors - Vitabear 12g
Related products
Organic
Bett'r Strawberry Cashew Biscuit No Added Sugar 30 g Organic
Dočasně nedostupné
1,19 €
Dark chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Dark chocolate with pistachios, roses and cherries - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Product detailed description
(flavors-aroma: peach, blueberry, tangerine, green apple, strawberry, pomegranate)Nutritional values
| Energy value | 1687kJ/397kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 98.00g |
| of which sugars | 76.50g |
| Fiber | 0g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5200373507563 |
| The item has been sold out… | |
Mushrooms with white chocolate coating and cookies - Miltonas 170g
Dočasně nedostupné
2,25 €
Biscuits with poppy seeds, gluten-free, 150g MEDÁNEK - sale!
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,88 €
Organic
Wholegrain rice sandwiches made from brown rice, gluten-free, organic - no added salt - VEGAN - Clearspring 130g
Dočasně nedostupné
1,80 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
