Giant oat bar CHOCOLATE CAKE - Ma baker 100g
Related products
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1495kJ/465kcal |
| Fats | 25.40g |
| of which saturated fatty acids | 13.10g |
| Carbohydrates | 52.50g |
| of which sugars | 29.70g |
| Fibre | 4.50g |
| Proteins | 6.20g |
| Salt | 0.06g |
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 5034444103213 |
Frutabela fruit bar - vegan - with soy, raspberries in chocolate coating without sugar - Fructal
Dočasně nedostupné
1,09 €
Discount
Tip
Organic
1,60 €
–20 %
SMART3800233686036
Giant oat bar CHOCOLATE + CHOCOLATE CHIPS - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
