Gluten-free chocolate granola - 5 Kg
Product detailed description
Naturally gluten-free mixture with chocolate is suitable for breakfast, it is ideal in combination with yogurt or milk. The mixture is balanced and will give you enough energy and nutrients for the whole morning.Nutritional values
| Energy value | 1827kJ/437kcal |
| Fats | 18.23g |
| of which saturated fatty acids | 9.00g |
| Carbohydrates | 54.70g |
| of which sugars | 19.47g |
| Fiber | |
| Protein | 10.97g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Gastro and large packages of flakes, porridge and muesli |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8595617904954 |
Whole oats with sprouts gluten-free England - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,82 €
Tip
Whole Oatmeal with Germs England - 5 Kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,64 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
