Gluten-free corn pasta KOLÍNKA - Cornito 200g
Related products
Italian pasta SMALL SPOTS gluten-free - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,24 €
Novelty
Organic
Corn-rice fusilli pasta 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 €
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,83 €
Organic
Royal quinoa pasta white organic gluten-free - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
2,61 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1452kJ/346kcal |
| Fats | 1.60g |
| of which saturated fatty acids | 0.24g |
| Carbohydrates | 77.00g |
| of which sugars | 3.36g |
| Fiber | |
| Proteins | 4.00g |
| Salt | 0.19g |
Additional parameters
| Category: | Corn |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100044 |
Gluten-free corn pasta CASERECCE tricolor - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Gluten-free corn pasta hair nests - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
1,65 €
–4 %
Gluten-free corn pasta SPAGETTI - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Gluten-free corn pasta WIDE NOODLES - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
