Gluten-free rice gnocchi - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Related products
Organic
Drink yogurt lassi with strawberry-raspberry puree 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,37 €
Seafoo Tofu Tuned spread long-lasting - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,13 €
Product detailed description
Gluten-free gnocchi, like pasta, can be served as a main course or side dish in the Czech and Italian style. The advantage of gnocchi packaging is 2 separate tubs of 250g each. Gluten-free foods are especially suitable for consumers with gluten intolerance.Nutritional values
| Energy value | 715kJ/168kcal |
| Fats | 0.40g |
| of which saturated fatty acids | 0.10g |
| Carbohydrates | 37.90g |
| of which sugars | <0.10g |
| Fiber | 0.60g |
| Protein | 3.00g |
| Salt | 0.63g |
Additional parameters
| Category: | Refrigerated food |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595199901228 |
Goat dessert Janínek VANILLA - Sedlák 120g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,84 €
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,96 €
Novelty
Organic
Oat block 250 g BIO THE VEGAN COW
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,63 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
