Grandma's fruit tea - blackcurrant with cardamom 60ml
Related products
Organic
Tea fruit. portion. two-chamber. Sun. greeting 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,04 €
Product detailed description
Grandma's fruit tea is an excellent drink concentrate with pieces of fruit without any preservatives or colorings. It is sweetened only with fructose and is therefore suitable for young children and diabetics.Nutritional values
| Energy value | 534kJ/131kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 30.00g |
| of which sugars | 28.00g |
| Fiber | |
| Protein | 0.30g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Fruit teas |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690079 |
Čaj - směs ovocných čajů Fruit Infusion - Regalo - Liran 6x2g
Dočasně nedostupné
2,42 €
Grandma's fruit tea - sour cherry with cardamom 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organic
Tea fruit. portion. pyramid. Ice mug Orange-basal. 40g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,97 €
Organic
Fruit tea. portion. two-chamber. Apple strudel 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,38 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
