Cukier daktylowy BIO - 5 kg
Produkty powiązane
Proszek do pieczenia ryżowy bez fosforanów - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
252,07 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1604 kJ/383 kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 92,43g |
| w tym cukry | 69,74 g |
| Błonnik | 11,04 g |
| Białka | 2,53 g |
| Sól | 0,01 g |
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617916575 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
