Cydr Jabłko i Owoce Leśne - Wyciskarka do owoców 5L
Produkty powiązane
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
Opis szczegółowy produktu
to, co najlepsze z prawdziwego czeskiego lata - połączenie czesko-słowackiej aronii, truskawek, malin i jabłek - tyle smaków w jednym łykuWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000791 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
Sok z czerwonych winogron butelka 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,55 zł
Nowość
Organiczny
Sok warzywny z koncentratu 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Organiczny
Sok z białych winogron ekologiczny 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,89 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
