Cydr jabłkowo-cynamonowy - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Opis szczegółowy produktu
gorący cydr smakuje jeszcze lepiej - pachnie i smakuje jak Boże Narodzenie - rozgrzewa i rozgrzewaWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000777 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Sok marchewkowy butelka 1000 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Nowość
Organiczny
Sok jabłkowy z koncentratu 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,84 zł
Sok jabłkowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 zł
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,58 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
