Cydr jabłkowo-morelowy 250 ml OVOČNÁK
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182 kJ/ 43 kcal |
| Tłuszcze | <0,10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,03 g |
| Węglowodany | 9,90 g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białka | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809002290 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
Sok warzywny z koncentratu 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Organiczny
Sok marchewkowy butelka 1000 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Sok ze świeżego imbiru - Apteka klasztorna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,76 zł
Nowość
Organiczny
Sok z marchwi 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,92 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
