Czekolada gorzka 80% bez dodatku cukru, słodzona maltitolem - TRAPA 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Luksusowa czekolada Dubai MILK - Kamila Chocolates 95g
Dočasně nedostupné
32,20 zł
Organiczny
Deser ryżowo-czekoladowy 2x130 g BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,15 zł
Czekolada Dubai Kunafa Pistachio 190g - oryginalna receptura z Jordanii
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
32,15 zł
Krem orzechowy - orzech laskowy/czekolada - Laskao 200g
Dočasně nedostupné
50,17 zł
Korneto ORIGINAL - MIX pokruszonych czekoladek z posypką w pudełku prezentowym - Czekoladki Kamila 200g
Dočasně nedostupné
30,88 zł
Batonik ciasteczkowy GLICO Pocky o smaku czekoladowym Gokuboso 75,4 g.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,81 zł
Organiczny
Świąteczny lizak z mlecznej czekolady 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
5,67 zł
Organiczny
Czekolada z nieprażonego kakao z nasionami konopi 70 g BIO LIFEFOOD
Dočasně nedostupné
21,99 zł
Organiczny
Czekolada Gepa z wiórkami kakaowymi 100g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,65 zł
Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,97 zł
Opis szczegółowy produktu
Doskonała ciemna przyjemność bez dodatku cukru. Pełny smak i intensywny aromat. Gorzka czekolada bez dodatku cukru w papierowym pudełku prezentowym. Słodzony maltitolem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2125kJ/514kcal |
| Tłuszcze | 43,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 27,00g |
| Węglowodany | 26,00g |
| w tym cukry | 1,10 g |
| Błonnik | |
| Białka | 10,00 g |
| Sól | 0,06 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gorąca czekolada |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8410679234514 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Czekolada gorzka ekologiczna 99% z cukrem kokosowym VIVANI 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,68 zł
Organiczny
Czekolada gorzka cytryna z imbirem 100 g BIO KAOKA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Organiczny
Czekolada gorzka 70% 80 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,29 zł
Organiczny
Czekolada gorzka organiczna z wiśniami VIVANI 35 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,65 zł
Czekolada gorzka 60% z kawałkami pomarańczy - Carla 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,22 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
