Czekolada gorzka z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Produkty powiązane
Czekolada mleczna z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,17 zł
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchutí kávy a mořské soli 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,36 zł
Czekolada mleczna z pekanami, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,17 zł
Czekolada mleczna z jeżynami, wiśniami i bzem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,17 zł
Organiczny
Chlebek lawaszowy mini 240 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,45 zł
Pieczarki w polewie z białej czekolady i ciasteczkami - Miltonas 170g
Dočasně nedostupné
9,60 zł
Opis szczegółowy produktu
Czekolada gorzka z jeżynami, malinami i wiśniami.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2109kJ/507kcal |
| Tłuszcze | 30,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,40g |
| Węglowodany | 42,60g |
| w tym cukry | 38,60 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,10 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630502915 |
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z kakao 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,76 zł
Musli PROTEIN & MAGNEZ 17% - czekolada i słony karmel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,61 zł
CHCESZ CHCESZ Pomarańczowy jogurt miękki cukierek Koci pazur 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Organiczny
Paluszki słone bezglutenowe 45 g BIO BIOPONT
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,57 zł
Chałwa Izraelska pomarańczowa z kakao - Naturalna 200g
Dočasně nedostupné
12,42 zł
Mini ciasteczka OREO o smaku czekoladowym w kubku 61,3 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,82 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
