Czekolada gorzka z pekanami, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem - Severka 130g
Produkty powiązane
Chrupki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym - Apero 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,61 zł
Organiczny
Galaretki owocowe misie cukierki BIO - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,33 zł
HOSAN Seoul Chips Koreańskie chipsy smażone z ryżem kimchi 40g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,77 zł
Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Dočasně nedostupné
26,17 zł
Organiczny
Kanapki z ryżem pełnoziarnistym z brązowego ryżu, bezglutenowe, ORGANICZNE - WEGAŃSKIE - wielozbożowe - Clearspring 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Czekolada gorzka posypana pekanami, pistacjami i żurawiną - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Czekolada mleczna z pekanami, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Opis szczegółowy produktu
Bogato zdobiona belgijska czekolada posypana jest orzechami pekan, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2191kJ/526kcal |
| Tłuszcze | 35,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,00g |
| Węglowodany | 41,60g |
| w tym cukry | 36,10 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,20 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630503103 |
Organiczny
Bett'r Truskawkowe ciasteczka z nerkowca bez dodatku cukru 30 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,07 zł
Plasterki owoców MIX - Kanapka owocowa 20x20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
121,66 zł
Czekolada mleczna z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Czekolada gorzka z pekanami, pistacjami i jagodami - Severka135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Ciasteczka maślane bez glutenu, jajek, mleka - Naturalne 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,29 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
