Czekolada mleczna z pekanami, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem - Severka 130g
Produkty powiązane
Organiczny
Galaretki owocowe ORGANIC - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,33 zł
Czekolada mleczna z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchutí kávy a mořské soli 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,36 zł
Ciasteczka nadziewane ciastkami ryżowymi, wiśnią, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,38 zł
Opis szczegółowy produktu
Bogato zdobiona belgijska czekolada posypana jest orzechami pekan, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2242kJ/536kcal |
| Tłuszcze | 34,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,30g |
| Węglowodany | 50,40g |
| w tym cukry | 47,90 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,30 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630503097 |
Czekolada gorzka z jeżynami, wiśniami i bzem - Severka 120g
Dočasně nedostupné
26,53 zł
Rurki morelowe z polewą jogurtową - Trutna 220g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,91 zł
Czekolada mleczna posypana orzechami pekan, pistacjami i żurawiną - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Czekolada gorzka z pekanami, pistacjami i jagodami - Severka135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z orzechami i wanilią 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,76 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
