Czekoladki mleczne Mikeš - Carla 125g
Produkty powiązane
Organiczny
Batonik Lifebar morelowy RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z orzechami i wanilią 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Batonik Lifebar wiśniowo-wiśniowy RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Rabat
14,95 zł
–6 %
ROYAL FAMILY Mochi - Kremowy kokos 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,94 zł
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z malinami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Organiczny
Bett'r Truskawkowe ciasteczka z nerkowca bez dodatku cukru 30 g ekologiczne
Dočasně nedostupné
5,07 zł
Organiczny
Chlebek lawaszowy mini 240 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,47 zł
Opis szczegółowy produktu
Indywidualnie pakowane mleczne czekoladki zadowolą wszystkich łasuchów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2304 kJ/552 kcal |
| Tłuszcze | 33g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20g |
| Węglowodany | 57g |
| w tym cukry | 56g |
| Błonnik | |
| Białka | 6,40g |
| Sól | 0,10g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekoladki i kakaowe przysmaki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019612136 |
Korneto ORIGINAL - MIX pokruszonych czekoladek z posypką w pudełku prezentowym - Czekoladki Kamila 200g
Dočasně nedostupné
30,96 zł
Organiczny
Zimowa mleczna czekolada ze śliwkami 80 g BIO RAPUNZEL
Dočasně nedostupné
17,45 zł
Čokoláda pralinková bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Czekolada gorzka z posypką 4x50g - Kolekcja czekoladowa - Czekoladki Kamila 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,06 zł
Organiczny
Deser ryżowo-czekoladowy 2x130 g BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,18 zł
Organiczny
Czekolada mleczna 38% Espresso BIO - Vivani 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Czekolada mleczna z migdałami, pistacjami i różami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
