Czekoladowe Brownies z belgijską czekoladą - Pan. Brownie 200g
Produkty powiązane
Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
CHCESZ CHCESZ Pakiet prezentowy ryżowych krakersów 480g
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,88 zł
Czekolada gorzka z jeżynami, wiśniami i bzem - Severka 120g
Dočasně nedostupné
26,20 zł
Chałwa Izraelska pomarańczowa z kakao - Naturalna 200g
Dočasně nedostupné
12,44 zł
Chrupiący chleb z chia i czosnkiem 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,55 zł
Organiczny
Batonik owsiany Lifebar z orzechami laskowymi i czekoladą 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,67 zł
Organiczny
Chlebek lawaszowy mini 240 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,47 zł
Opis szczegółowy produktu
Niesamowita przekąska dla małych i dużych, z kawałkami belgijskiej czekolady. Opakowanie zawiera 8 osobno pakowanych ciasteczek.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1982 kJ/474 kcal |
| Tłuszcze | 25g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,10g |
| Węglowodany | 55g |
| w tym cukry | 46g |
| Błonnik | 2,10g |
| Białko | 5,50g |
| Sól | 0,41g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony i ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037800037 |
Batonik bananowy z galaretką w czekoladzie - Batonik Juicy Czekoladowy - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,21 zł
Kuleczki jabłkowe z polewą czekoladową i cynamonem - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
13,53 zł
Kulki jabłkowe naturalne RAW - VEGAN - Trutna 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,02 zł
Kuleczki jabłkowe w polewie czekoladowej bez tłuszczu palmowego - VEGAN - Trutna 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,47 zł
Rurki jabłkowe z polewą czekoladową słoik - Trutna 540g
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,20 zł
Gigantyczny batonik owsiany BANANA - wegański - Ma Baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
