Czekoladowe praliny z gorzkiej czekolady Chmiel - Carla 130g
Produkty powiązane
Organiczny
Chleb lawaszowy średni 240 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,47 zł
Organiczny
Cukierki owocowe galaretki BIO mini opakowanie mix smaków - YumEarth 10x19,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,89 zł
Chrupiący chleb z chia i czosnkiem 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,55 zł
Ciasteczka z makiem bez mleka. 150g PLASTER MIODU - promocja!
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,27 zł
Czekolada mleczna z karmelem, żurawiną i kokosem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,61 zł
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z malinami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Ciasteczka orkiszowe - Kawa 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,53 zł
Opis szczegółowy produktu
Rozkoszuj się wyjątkową i pyszną praliną chmielową, która wspomaga również prawidłowe trawienie. Praliny zostały opracowane we współpracy z naukowcami z VUPP w ramach projektu, który zajmuje się m.in. działaniem hamującym świeżego homogenatu chmielu na różne szczepy bakterii Helicobacter pylori, powodującej wrzody żołądka i dwunastnicy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1691 kJ/405 kcal |
| Tłuszcze | 19,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12,00g |
| Węglowodany | 49,00g |
| w tym cukry | 40,00 g |
| Błonnik | 7,60 g |
| Białko | 5,50 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekoladki i kakaowe przysmaki |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595019695528 |
Organiczny
Deser ryżowo-czekoladowy 2x130 g BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,18 zł
Organiczny
Króliczek lizak z mlecznej czekolady 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,45 zł
Organiczny
Zimowa mleczna czekolada ze śliwkami 80 g BIO RAPUNZEL
Dočasně nedostupné
17,45 zł
Krem orzechowy - orzech laskowy/czekolada - Laskao 200g
Dočasně nedostupné
50,30 zł
Batonik ciasteczkowy GLICO Pocky o smaku czekoladowym Gokuboso 75,4 g.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem orzechowym - Severka 90g
Dočasně nedostupné
17,20 zł
Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Organiczny
Czekolada Gepa z wiórkami kakaowymi 100g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,71 zł
Organiczny
Czekolada z nieprażonego kakao z nasionami konopi 70 g BIO LIFEFOOD
Dočasně nedostupné
22,05 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
