Czeski syrop truskawkowy - SUGAR STOP 650g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Syrop z ciemnego ryżu 250 ml/345 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,97 zł
Sirup citron - zázvor s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,21 zł
Syrop z trzciny cukrowej Ostropest plamisty 250ml GREEN IDEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,53 zł
Syrop miodowy z miłorzębu, melisy i dziurawca 280g ZDROWY WIEK
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,37 zł
Sirup řepa - jablko s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,21 zł
Opis szczegółowy produktu
Syrop powstaje ze zrównoważonej kombinacji prostych cukrów owocowych, substancji słodzących z rośliny Stevia (glikozydy stewiolowe), bazy owocowej i aromatu. Ma pyszny słodki smak, wysoką słodycz w małych ilościach i łatwo i szybko się rozpuszcza. Nie podnosi poziomu cukru we krwi. Nie zawiera cukru buraczanego i ma bardzo niską wartość kaloryczną. Odpowiedni dla dzieci i matek karmiących, nawet w okresie odchudzania.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 59,5kJ/14,2kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 3,50g |
| w tym cukry | 3,50g |
| w tym cukry | 3,50 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0 g |
| Sól | <0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Syropy |
|---|---|
| Waga: | 0.65 kg |
| EAN: | 8594187600105 |
Syrop ziołowy - tymianek - Apteka Klasztorna 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,35 zł
Organiczny
Syrop klonowy 100% klasy A 250 ml BIO BIO NONBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,14 zł
Syrop ziołowy - imbir - Apteka Klasztorna 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,25 zł
Rabat
Organiczny
29,83 zł
–4 %
Syrop imbirowy 500 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,48 zł
Organiczny
21,16 zł
–1 %
Syrop klonowy 100% Gatunek C 250 ml BIO NONBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,93 zł
Organiczny
Syrop z rokitnika z miodem 200 ml BIO BEUTELSBACHER + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,25 zł
Syrop z cykorii oryginalny 700g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,07 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
